Jak Získat Alergii?
 
Notifications
Clear all
Jak Získat Alergii?
Jak Získat Alergii?
Group: Admin
Joined: 2023-04-27
Title: My site Admin

About Me

Když se alergie spojí s astmatem, výsledky mohou být nebezpečné. U lidí, kteří mají astma, nosní alergie někdy spouští další, závažnější komplikace, jako jsou astmatické záchvaty. Tyto injekce mohou být účinné pro 9 z každých 10 lidí se sezónními alergiemi a pro 70 % až 80 % těch, kteří mají celoroční nebo celoroční alergie. V některých případech mohou lidé pociťovat příznaky, i když užívají léky na alergii poté, co vycítí reakci. Ve všech případech je však součástí diagnózy vítr, který se obvykle kombinuje s dalším patogenním vlivem ve větrné vlhkosti, chladném větru nebo větrném žáru. Dieta hraje důležitou roli při kontrole sezónních alergií. Alergie na sóju jsou zvláště časté u malých dětí. Běžné alergeny (látky vyvolávající alergické reakce) jsou potraviny, pyl, zvířecí srst, plísně, hmyzí jed, léky a roztoči. Alergie může způsobovat velké množství látek: pyly, read živočišné bílkoviny, plísně, potraviny, hmyzí jedy, cizí sérové bílkoviny, průmyslové chemikálie a léky. Manipulace s body kolem nosu, jako je Yintang, Bitong a tlusté střevo 20, obvykle uvolní ucpaný nos a kýchání, jakmile jsou jehly zasunuty.

 

 

 

 

Vytrvalá (celoročně) Roztoči, švábi, srst domácích mazlíčků, spory plísní Rýma, ucpanost, kýchání. Vyperte si povlečení ve vodě o teplotě 130 stupňů Fahrenheita, abyste zabili roztoče. Trpíte alergií na roztoče, srst domácích mazlíčků, plísně nebo pyl? Následuje tradiční čínská léčba pylových alergií neboli senné rýmy site. U sezónních alergií, jako je senná rýma, from this source je nejčastější diagnózou vítr a vlhko. Oblast Jacksonville bohužel „mimo sezónu" skutečně nemá sennou rýmu. Naše teplé zimy a časné jaro znamenají, že osoby trpící alergickou rýmou mohou být vystaveny pylu po celý rok. Pes by měl být omezen na určitou část domu - ne do ložnice. Vše, co může sbírat alergeny, jako jsou závěsy, koberce nebo čalounění, by mělo být z domu odstraněno. Pravidelně vysávejte koberce ve svém domě. Jejich sliny, moč a další sekrety obsahují proteiny, které jsou potenciálními alergeny, zatímco jejich chlupy často zachycují prach, blechy a pyl, které se usazují v koberci, když zvířata línají. Nedávno byl vyvinut podobný, ale propracovanější systém akupunktury eliminující alergie, ve kterém se akupunktura provádí v době, kdy je osoba vystavena alergenu. Ačkoli je alergen v podstatě neškodný, lidé s alergiemi na domácí mazlíčky nakonec trpí všemi druhy příznaků podobných nachlazení.

 

 

 

 

Někteří lidé jsou také citliví na psí moč a někteří jsou citliví na chlupy. Ale pokud se nemůžete vyhnout obtěžujícím alergenům, mohou být užívány léky ke zmírnění příznaků. Můžete mít více než jeden typ zánětu nosu. Kvůli reakci těla na alergen může mít kočka potíže s dýcháním kvůli otoku obličeje, krku nebo nosu. V „hygieničtějším" prostředí, kde je menší kontakt s infekčními agens, je imunitní profil vychýlen směrem k infekčním agens, protože není potřeba bojovat proti tolika invazním mikrobům. Existují dva mléčné proteiny, které obvykle způsobují alergickou reakci: kasein a syrovátka. Tato reakce je pravděpodobná, protože proteiny v těchto potravinách jsou podobné proteinům v přírodním kaučuku. Jakékoli zvíře se srstí může být zdrojem alergie na domácí mazlíčky, ale alergie na domácí zvířata je nejčastěji spojena s kočkami a psy.

 

 

 

 

Navzdory environmentálním a léčivým řešením alergií na psy je pro někoho s astmatem a alergiemi stále nejbezpečnější vynechat psího mazlíčka. Většina lékařů doporučuje, aby se lidé s alergiemi na domácí mazlíčky - a zejména ti s astmatem a alergiemi - co nejvíce vyhýbali kontaktu s alergeny. Většina lidí s alergií na psy reaguje na zvířecí sliny nebo srst, což jsou šupinky kůže, které pes shazuje. Kožní test nám může pomoci identifikovat alergické reakce na včelí a vosí jed nebo léky, jako je penicilin. Kožní test je přečten a hodnocen podle úrovně odezvy. Tento zablokovaný tok energie je prvním krokem v řetězci událostí, které se mohou rozvinout v alergickou reakci. Dobrá zpráva: Popíjení teplého čaje a cucání kapek proti kašli nebo zinkových pastilek může obvykle zmírnit podráždění a zánět hrdla, které způsobují vaši agónii, říká Brett Comer, MD, chirurg hlavy a krku na University of Kentucky College of Medicine. Domácí zvířata bez srsti, jako jsou ryby nebo plazi, jsou pravděpodobněji bez alergenů.

Location

Occupation

my site
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: